RetroMánia - Retro magazín o ČSSR
Thursday, 04 July 2013 19:59

RetroMánia - magazín o bývalom Československu

Magazín retro spomienok so širokým časovým tématickým obsahom z obdobia bývalého Československa v slovenskom a českom jazyku.

Retromagazín je jazykovo rozdelený do dvoch samostatných štrukturálnych obsahových častí. Základná časť je v slovenskom jazyku a je určená pre slovenskú verejnosť, druhá časť je v českom jazyku a je určená pre českých čitateľov. Obe časti sa od seba obsahovo a samozrejme i jazykovo líšia.

Na základe technického nastavenia vášho internetového prehliadača (web browsera) v závislosti na jeho jazykovej mutácii sa vám automaticky nastaví jazyk i s príslušným obsahom. Ak čítate tieto riadky - váš web browser je prednastavený na anglický jazyk a teda nevidíte obsah určený pre slovenského, alebo českého čitateľa, ale vidíte tento technický oznam.  Aby ste mohli zhliadnuť obsah tohoto retro magazínu v slovenčine, alebo češtine, kliknite prosím na príslušnú jazykovú verziu reprezentovanú štátnymi vlajkami Českej a Slovenskej republiky.

Želáme vám príjemne strávené chvíle pri čítaní nášho retro magazínu.


  Česká verze webu Slovenská verzia webu

Vyhľadávanie

 

Zvukové návraty

ON LINE

We have 17 guests and no members online

Loading ...
Retromania 2010 - 2016. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk